رد کردن پیوندها

ماهان با شما می گوید

تبلیغات محیطی یکی از قدیمی ترین ابزار تبلیـغاتی است که بی شک با پـیشرفت علم و تکنولوژی، با پرچمی برافراشته می توان به عنوان یکی از مفیدترین و کاربردی ترین ابزارهای تبلیغاتی، همچنان در رتبه نخستین در معرفی محصولات و خدمات به شمار آورد. در این راستا تبلیغات مهندسی ماهان از سال 1380 با ساخت سازه های محیطی در قالب کارگاه، کار خود را آغاز و امروز بعد از سالها مطالعه و تجربه کاری و با برخورداری از نیروهای متخصص و مجرب در زمینه طراحی صنعتی و گرافیکی و تولید انواع سازه های تبلیغاتی با روشهای نوین در ایجاد حس خوب برای شهروندان و با خلاقیت حرفه ای در ارائه خدمات تبلیغات رسانه محیطی پیام شما را با زیبایی و کیفیت بی نظیر به جامعه هدفتان انتقال می دهد.

ماهان با افتخار و سربلندی مدعی است که با بیش از ده سال تجربه در زمینه تبلیغات محیطی، تاکنون با علم به دانش روز جهان در عرصه ارائه راهکارهای موثر و زیبا با اولویت کیفیت و صرفه اقتصادی و بومی سازی تکنولوژی روز دنیا در این زمینه، خـلاقانه با مهنـدسی سازی صــنعت تبلیغات همواره پاداش خشنودی مشتریان را از آن خود ساخته زیرا که با یاری ماهان، خود را آنگونه شایسته آنهاست معرفی کرده اند

چشم انداز ماهان : هر روز خلاقیتی نو

مجموعه تبلیغات مهندسی ماهان با در نظر گرفتن نیاز جامعه، با خلاقیتی بی پایان، اختراعات و ابداعات خود را به ثبت رسانده و کوشش می کند در زمینه لیفت بنر و جی اف آر سی خدماتی جدید به مشتریان خاص خود ارائه می دهد.
باشد تا در سایه لطف ایزد منان جهت خدمت رسانی هر چه بیشتر و بهتر ابتکاراتی تازه تر را به شما دوستداران خلاقیت ارائه نماید.

برای دریافت مشاوره در زمینه هرگونه تبلیغات برای معرفی خدمات و تجارت خود، با کارشناسان فنی و مهندسی ماهان تماس حاصل فرمایید

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.